Każdy dzień, miesiąc i rok w naszej firmie jest dla nas ważny. Z różnych powodów. Rok 2016 jest jednak szczególny, bo świętujemy 20-lecie istnienia na rynku. Czy to dużo, czy mało jest to oczywiście względne (jak to z czasem bywa, co udowadniał Albert Einstein). Nam pozwolił na podsumowania, analizy i spojrzenie w przyszłość.

Triada to firma rodzinna i to nie tylko ze względu na „strukturę właścicielską”. Współpracy z partnerami nie ograniczamy jedynie do czystko biznesowych kontaktów. Bardzo sobie to cenimy. Zachowując pełen profesjonalizm i zaangażowanie jesteśmy równocześnie bardzo elastyczni i szybko reagujemy na potrzeby.

Tworzone przez wszystkie te lata relacje i zdobyte doświadczenie pozwalają na bardzo indywidualne podejście do współpracujących z nami firm.

Triada powstała dzięki pasji, pracowitości ale także pewnym wartościom i znajomości rynku. To bardzo często łączy nas z wieloma firmami, które miały podobne początki. Tak jak my przez te lata ewoluowały i rosły wzmacniając swoją pozycję na rynku. Chcemy wierzyć, że mamy w tym swój skromny udział.

Wsłuchując się w to co mówią nasi partnerzy i obserwując nowości na rynku cały czas poszerzamy naszą ofertę o nowe produkty i usługi.

By sprostać oczekiwaniom naszych odbiorców współpracujemy z solidnymi firmami, które oferują produkty najwyższej jakości.

Naszym partnerom, którymi są drukarnie offsetowe, sitodrukowe czy fleksograficzne możemy dzięki temu zaoferować materiały między innymi hubergroup Polska, FujiFilm, Sericol. Z naszej strony oferujemy opiekę technologiczną oraz usługi na najwyższym poziomie.

Jaka będzie przyszłość? Po tylu latach pracy patrzymy na nią optymistycznie, za co dziękujemy wszystkim naszym partnerom.

Zapoznaj się z nami

Ryszard Grabarek

Prezes zarządu
Codziennie trzeba starać się wykraczać poza swoje możliwości – M. Oyama
Tworzył firmę i nią kieruje - sam kieruje się uczciwością. Dzięki jego pracowitości i kreatywności Triada się rozwija. W jego osobistym słowniku nie ma słowa „niemożliwe”.
Ryszard Grabarek

Barbara Grabarek

V-ce prezes zarządu/ finanse
Jeśli chcesz, by coś zostało powiedziane - powierz to mężczyźnie. Jeśli chcesz by zostało zrobione - powierz to kobiecie – M. Thatcher
Zajmując się finansami rozwiązuje równania z wieloma niewiadomymi, sumuje, mnoży i dzieli. Zawodowo dużo liczy, ale jej współpracownicy wiedzą, że mogą liczyć na nią. Jest osobą nie tylko uprzejmą, ale też solidną.
Barbara Grabarek

Aleksandra Zięba

członek zarządu / finanse
Raczej zatrudnię człowieka entuzjastycznego niż tego, który wszystko wie - J. Rockefeller
Pozytywne nastawienie do życia z pewnością pomaga jej w życiu. Także w pracy. Gdy połączymy je jeszcze z pracowitością i zorganizowaniem uzyskujemy przepis na sukces.
Aleksandra Zięba

Roman Ziółko

Dyrektor sprzedaży
Jak się szczęście zaczyna powtarzać, to już nie jest szczęście - K. Górski
Niczego nie zostawia przypadkowi i nie liczy na szczęście, choć ono często mu sprzyja w życiu zawodowym (i nie tylko). Jako kibic Kolejorza wie, że najważniejsza jest odpowiednia taktyka, a na boisku i w biznesie liczy się fair play i... zwycięstwo.
Roman Ziółko

Wiesław Wasielewski

kierownik
Czas jest przyjacielem znakomitego przedsiębiorstwa, a wrogiem miernego – W. Buffett
To jeden z tych ludzi, który podporządkował sobie czas, choć zazwyczaj jest odwrotnie. Zawdzięcza to doskonałej organizacji, dbaniu o każdy szczegół i... punktualności.
Wiesław Wasielewski

Dariusz Adamkiewicz

magazynier/napinalnia
Sposobem na zaczęcie jest skończenie mówienia i podjęcie działania – W.Disney
Jest z pewnością człowiekiem czynu. Na jego precyzję w pracy mogą liczyć wszyscy nasi partnerzy. Wrodzona uprzejmość przysparza mu też wielu przyjaciół.
Dariusz Adamkiewicz

Dawid Staszak

kolorysta
Sama wiedza nie wystarczy, trzeba umieć ją zastosować. Nie wystarczy chcieć. Trzeba wszystko wprowadzać w życie - B. Lee
Zawodowo zajmuje się kolorami i robi to z pasją. Być może dlatego jest postacią niezwykle barwną i bardzo lubianą.
Dawid Staszak

Grzegorz Przybylski

pracownik mieszalni farb

Naszą największą słabością jest poddawanie się. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest próbowanie po prostu, jeden, następny raz – Edison

Jest najmłodszy w naszym zespole. Zawodowo zajmuje się... mieszaniem. Ciągle próbuje, zdobywa coraz większe doświadczenie, a dzięki temu nasi partnerzy mogą być pewni, że dostaną to, czego oczekują.

Grzegorz Przybylski

Sławomir Cwojdziński

Kierowca
Drugi na mecie jest pierwszym przegranym - A. Senna
Nasz najlepszy kierowca i to wcale nie dlatego, że jedyny. Dla nas zasługuje na najwyższy stopnień podium za to, że jest na czas i zawsze bezpiecznie.
Sławomir Cwojdziński

Historia

 • 1996

  Świat dowiaduje się o firmie PHU TRIADA Ryszard Grabarek. Otwieramy swoją siedzibę przy ul. Ogrodowej 14 w Poznaniu. Biel mleka i białego sera, oferowanego po sąsiedzku, przełamuje barwna triada.
 • 1996

  Chcemy być blisko naszych partnerów. By ułatwić kontakty otwieramy także punkt sprzedaży przy ul. Marcelińskiej w Poznaniu.
 • 1996

  Zdobywamy zaufanie poważnego partnera. Zostajemy przedstawicielem regionalnym firmy Michael Huber.
 • 1997

  Konsekwentnie budujemy naszą pozycję na barwnym rynku. Zostajemy regionalnym partnerem koncernu Fuji Film.
 • 1998

  Szukając cały czas coraz lepszych rozwiązań rozpoczynamy współpracę z firmą Sericol, którą reprezentujemy w naszym regionie.
 • 1999

  Nasi partnerzy, którym dostarczamy różne produkty i usługi dynamicznie się rozwijają. W ślad za nimi również i my poszerzamy dla nich oferty w 3 technologiach: offset, flekso i sitodruk.
 • 2003

  Nowe czasy wymagają szukania nowych rozwiązań. Otwieramy mieszalnię farb pantone.
 • 2006

  Kolejnym naszym ważnym partnerem zostaje koncern Sefar. Efektem tej współpracy jest otwarcie własnej napinalni ram do sitodruku.
 • 2007

  Człowiek uczy się całe życie... Dzięki temu możemy oferować to co najlepsze. Szkolimy się w głównej siedzibie firmy Sefar, naszego szwajcarskiego partnera.
 • 2010

  Mówią, że papier jest cierpliwy, ale to nie była tylko zmiana na papierze. Powołujemy do życia spółkę z o. o. PHU TRIADA. Zbiegło się to z przeprowadzką do nowej siedziby w Suchym Lesie.
 • 2010

  Mieszalnia farb offsetowych UV Triada wzbogaca się o nowoczesne urządzenia
 • 2012

  Przyglądamy się nowościom, firmom, zdobywamy wiedzę, ale też sami dajemy się poznać podczas targów Drupa w Düsseldorfie
 • 2013

  Potwierdzamy naszą wysoką jakość uzyskują certyfikat od Wielkopolskiego Instytutu Jakości.
 • 2015

  Znaleźliśmy się w gronie najdynamiczniej rozwijających się firm, które były nagradzane tytułem i statuetką Gazela Biznesu 2015.
 • 2016

  Rozbudowujemy mieszalnię farb, dzięki czemu możemy zaoferować ofertę wzbogaconą o nowy typ farb HUV oraz farby do sitidruku
 • 2016

  Podróże kształcą, tak jak rozmowy z ciekawymi i pełnymi wiedzy ludźmi. Kolejny zatem raz bierzemy udział w targach Drupa w Düsseldorfie

Ta strona używa plików cookies